• This event has passed.

Karjeras nedēļa

16 oktobris, 2023 - 20 oktobris, 2023

Karjeras nedēļa Liezēres pamatskolā.

No 16. līdz 20. oktobrim visā Latvijā notiek Karjeras nedēļa, kuras tematika šogad ir  “Tavs prasmju portfelis”. Arī Liezēres pamatskolā skolēni  ir aicināti apzināt, izvērtēt un attīstīt savai karjerai un dzīvei noderīgās prasmes. Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) Karjeras nedēļu organizē jau 11. reizi, un šogad tā būs viens no Eiropas Prasmju gadam veltītajiem pasākumiem.

Pasākuma programma Liezēres pamatskolā:

Pirmdiena, 16.oktobris plkst.18.30:

Tiešsaistes nodarbība vecākiem, pedagogiem, citiem interesentiem “Konkurētspējīgas prasmes ikvienam” .

Saite uz tiešraidi: https://www.facebook.com/events/193056923822055/

Otrdiena, 17.oktobris plkst. 14.00:

1.-9.klašu skolēniem BJIC “Mūmas” KAA pasākums “Attīsti personīgās prasmes”. Tikšanās ar motosportistiem brāļiem Lielbāržiem.

Trešdiena, 18.oktobris:

• -6.stundā 5.-9.klašu skolēniem IT eksāmens;
  • stundā 8.klasei Karjeras stunda;
  • stundā 7.klasei Karjeras stunda;
  • 15:00 klašu audzinātājiem Karjeras stunda.

Ceturtdiena, 19.oktobris:

• “Iepazīsti profesionālās prasmes”. Iepazīšanās ar katras nozares infografikām;
  • SMU pulciņa dalībnieku dalība JA Latvija organizētajā iedvesmas konferencē “#UzdrīkstiesUzvarēt2023 Rīgā.

Piektdiena, 20. oktobris:

• stundā 9.klasei Karjeras stunda;
  • 13:30 SMU pulciņa dalībniekiem KAA pasākums “Cepumiņš ar uzņēmīgajiem”. Tikšanās ar Liezēres pamatskolas absolventu Endiju Kristu Prokiraiti un IT speciālistu Elvisu Roznieku.

Visu nedēļu no 16.oktobra līdz 20.oktobrim :

Neklātienes konkurss interesentiem “Mans prasmju portfelis”.

Start:
16 oktobris, 2023