• This event has passed.

Karjeras pasākums – Vai manā karjeras izvēlē vēlamais saskan ar reālo?

8 decembris, 2023

Uz šo pasākumu tika aicinātas Liezēres pamatskolas absolventes un Liezēres patriotes, kuras šeit dzimušas un augušas. Un turpina ar iegūto izglītību dot labumu liezēriešiem. Pasākuma mērķauditorija bija 7.- 9. klašu skolēni. Paneļdiskusiju vadīja Liezēres pamatskols skolniece Elena Mikoviča. Visām četrām liezērietēm: Lailai Valainei, Sandrai Lazdiņai, Evitai Kirilovai un Regīnai Paeglei tika uzdoti dažādi jautājumi par gaitām pamatskolas laikā, par mācību procesu, izglītības ieguves prosesu un par to, kādas rakstura īpašības nepieciešamas, lai varētu strādāt savā profesijā. Pasākuma noslēgumā visas dalībnieces vēlēja ceļa vārdus jauniešiem. Vieni no tiem bija: turies pie savām izvēlēm, cīnies par tām, izvēlies, kas tev patiešām patīk un esi ar gribasspēku! Vērtīga, interesanta zelta stunda jauniešiem.

Date:
8 decembris, 2023